Dětská manikúra Nuvita

Testovala pro nás maminka z blogu Mámou stylově.
Za recenzi moc děkujeme! :-)

Co drápky našich nejmenších? Jak je zkracovat, aby to pro ně bylo příjemné a abychom jim zbytečně neublížili? S dcerkou je to od narození boj. Nehty ji rostou rychlostí blesku a aby se nepoškrábala nebo si nějaký nehet nezatrhla, musím jí je stále zastřihovat. Je to totiž pěkná dračice dlouhonehtá. A každý týden hrajeme hru kdo z koho, kolikrát i na etapy. Ostříhat nehty velmi aktivnímu batoleti, které nohama stále kope a vyvádí různé akrobatické kousky, chce velký um nebo to správné náčiní.

Samozřejmostí jsou nůžky se zakulacenými hroty. Těmi jsem nehtíky stříhala dcerce už jako miminku a teď jsem do naší manikérny ještě přizvala kleštičky a pilníček. To je najednou nadšení. Dcerka si pilníkem ošudlává prstíky na rukách, zatímco já ji kleštičkami ucvakávám odrostlé nehty na nohách. Párkrát cvaknu a během pár sekund mám hotovo. Pak už se dá přemluvit i na ty na ručičkách. Hodně věcí už touží dělat sama, tak jí i nářadíčko na chvíli půjčím, ať trénuje. Ani vám nemusím popisovat, jak je u toho roztomilá a důležitě se soustředí. Naštěstí dětská manikúra je bezpečná, takže nehrozí, aby si ublížila. Moje malá parádnice má z nové činnosti radost a já o nepříjemnou rutinu méně. Konkrétně máme tuto sadu – doporučuje ji deset tlapek z deseti a krteček vzkazuje, že se k němu máte přidat na lesní party, kde s ní právě dovádí.

Přečtěte si celou recenzi a rozhodně tento blog nespouštějte z očí, protože je plný skvělých rad, nápadů a inspirace! :-)

Dětskou sadu manikúry Nuvita máme k dostání ve dvou barvách, a to v rozkošné růžové a chlapečkovské modré.