Rozhovor - blog Mámou stylově

Přinášíme Vám další rozhovor o tom, jaké to je být českou lifestylovou blogerkou. Tentokrát nám své odpovědi poskytla maminka Alice z báječného blogu Mámou stylově.

Dobré ránko, Alice,
jakpak se Vám po Vánocích daří?

Víte, že už mi to přijde jako hrozně dlouho, co byly Vánoce? Už jsme se zbavili stromku, vánoční výzdoby i snědli cukroví a teď už fungujeme v běžném režimu. Těsně po svátkách jsem byla ale strašně unavená z cestování, nekonečných návštěv a hodování. Chvíli mi trvalo si uvědomit, že zase musím normálně fungovat a starat se celý den o dceru :-) Teď už je vše zase ve starých kolejích.

Kdy jste poprvé pocítila chuť rozjet vlastní blog?
Když už jsem odcházela na mateřskou, věděla jsem, že chci „volný“ čas využít k nějaké činnosti, která by mě mohla i v budoucnu třeba živit. Když dceři byly nějak 3 měsíce a nastal mezi neustálým kojením trošku klidnější čas, četla jsem zrovna i pár článků o blozích a řekla si, že to je něco, co by mě mohlo bavit. Takže jsem si zbrkle sedla k počítači a začala. Postupně jsem svůj nápad tvarovala a rozvíjela, až se blog dostal do současné podoby. Jen s tou obživou to není tak horké, z blogu bych si nekoupila ani rohlík. :-) Ale aspoň jsem si našla skvělého koníčka a prostřednictvím blogu poznala nové kamarádky a plno skvělých maminek.

Jste pro mnohé čtenářky velkou inspirací, kdo je ale strůjcem Vaší vlastní inspirace?
Tak to mě těší, když si to myslíte, samotnou by mě zajímalo, jestli opravdu někoho inspiruji a jestli maminky podle mě něco vyrobí, uvaří nebo se i oblékají. :-) Já se inspiruji všude možně, jak už na internetu, třeba na jiných blozích, tak i v každodenním životě – z běžných situací a zážitků i rozhovorů s kamarádkami se toho urodí celkem dost :-)

Stalo se Vám, že Vás už někdo na ulici potkal a poznal, že jste tvůrkyně blogu Mámou-stylově?
Přímo na ulici mě zatím nikdo neoslovil. Jen v okruhu mých přátel a známých občas zaslechnu: „ty jsi ta Stylová máma?“ :-)

Na Vašem blogu se setkáváme i se zajímavými recepty (u kterých se nám mimochodem pěkně sbíhají sliny…), máte nějaký oblíbený recept?
Děkuji :-) Vyloženě oblíbený recept nemám, ráda zkouším stále něco nového, takže je jen pár jídel, které zopakuji – třeba sušenky nebo tento cuketový koláč, ten je u nás doma velký hit :-)

Moc Vám děkujeme za rozhovor a přejeme, aby se blog vyvíjel dle Vašich představ :-)
Já také děkuji a ať se vám daří :-)